Born to be BAT – dwuletni Projekt Managerski

W imieniu BRITISH AMERICAN TOBACCO zachęcamy wszystkich studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów do wzięcia udziału w dwuletnim Projekcie Managerskim, którego celem jest przygotowanie kandydatów do pełnienia funkcji kierowniczych w BAT.

Przy wsparciu osobistego coacha uczestnicy programu, przez dwa lata poznają firmę, zdobywają wiedzę z wielu obszarów, a także rozwijają swoje zdolności interpersonalne.

W ramach tegorocznej edycji Programu Managerskiego w Polsce można aplikować do:

• Działu Produkcji w Augustowie,
  • Działu Marketingu w Warszawie,
  • Działu Zasobów Ludzkich w Warszawie,
  • Działu Finansów w Warszawie,
  • Działu ds. Korporacyjnych i Regulacyjnych w Warszawie.

• Program Managerski jest kierowany do osób przedsiębiorczych, poszukujących nowych rozwiązań i możliwości rozwoju, otwartych na nowe wyzwania, kreatywnych, inspirujących, ceniących pracę w zespole i mobilnych.

Idealni kandydaci to studenci V roku studiów oraz absolwenci wszystkich kierunków, bardzo dobrze znający język angielski.

Nie wymaga się wcześniejszego doświadczenia zawodowego, jednak aktywność w okresie studiów, działalność w organizacjach studenckich, staże/praktyki będą dodatkowym atutem.

Etapy rekrutacji do Programu Managerskiego:

1. selekcja aplikacji,
  2. testy rekrutacyjne,
  3. wywiad w oparciu o kryteria kompetencyjne,
  4. Assessment Center,
  5. spotkanie z szefem Działu, do którego się aplikowało.

Rekrutacja prowadzona jest w języku angielskim, a niektóre jej etapy mogą odbywać się za granicą. Oprócz tego, rekrutacja zakończy się najpóźniej w maju 2011 roku. Pracę w BAT można będzie rozpocząć już od czerwca lub lipca 2011 r.

Zgłoszenia należy przesyłać do 11 marca 2011 roku.

Więcej szczegółów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie
www.batgraduatecareers.com