BK: Wiosenne porządki w CV

Na wiosnę często robimy „wiosenne porządki” – przeglądamy szafę, myjemy okna, robimy przemeblowanie, a co powiedzielibyście, gdyby tak zrobić Wiosenne porządki w CV? Umów się na spotkanie z naszym doradcą kariery i zrób porządek w swoich dokumentach aplikacyjnych!

CO? – konsultacja dokumentów aplikacyjnych w Biurze Karier

Możliwość skonsultowania swojego CV i listu motywacyjnego jest dla tych, którzy zaczynają rozglądać się za pracą, są w trakcie jej szukania lub po prostu chcą zrobić rozeznanie na rynku. Spotkanie z doradcą kariery pomoże Ci:

• uporządkować informacje zawarte w CV,
  • spojrzeć na swoje dokumenty z innej perspektywy,
  • przygotować CV zgodnie z najnowszymi trendami na rynku,
  • napisać profesjonalny list motywacyjny,
  • zrozumieć czemu mówi się, że CV jest naszą wizytówką.

Pamiętaj! Dobre CV to połowa sukcesu, ale warto je aktualizować i co jakiś czas zmieniać, a wiosna to idealna okazja do zmian.

Studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

KONTAKT
Na konsultacje dokumentów aplikacyjnych możesz się umówić przez cały rok – od poniedziałku do piątku.

Pytania oraz chęć umówienia się na spotkanie należy kierować na adres e-mail: malgorzata.chatys@us.edu.pl