Bezpłatne warsztaty z zakresu zrównoważonego rozwoju

W Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach w dniach 20-21 października 2010 r. zorganizowane zostaną w ramach projektu BEZPŁATNE warsztaty z zakresu zrównoważonego rozwoju dla studentów i pracowników naukowo-dydaktycznych.

Podczas warsztatów swoje wykłady zaprezentują eksperci:

• Prof. dr hab. Bazyli Poskrobko
  • Prof. dr hab. Tadeusz Borys
  • Prof. dr hab. Rajmund Michalski
  • Mgr inż. Witold Nicoń
  • Dr inż. Joanna Godlewska
  • Dr Edyta Sidorczuk- Pietraszko
  • Dr inż. Tomasz Poskrobka

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów, harmonogram warsztatów a także formularz zgłoszenia można znaleźć na stronie internetowej projektu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach (zarówno w pierwszym, jak i drugim) jest dokonanie pełnej rejestracji w projekcie "Program upowszechniania osiągnięć nauki z zakresu zrównoważonego rozwoju i gospodarki opartej na wiedzy".

Uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w spotkaniu oraz publikacje "Ekonomia zrównoważonego rozwoju. Problemy badawcze i zakres dydaktyki" oraz "Ekonomia zrónoważonego rozwoju. Materiały do studiowania".

Projekt "Program upowszechniania osiągnięć nauki z zakresu zrównoważonego rozwoju i gospodarki opartej na wiedzy" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejkiego Funduszu Społecznego.