Bezpłatne warsztaty dla studentów

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów z terenu województwa śląskiego do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach realizowanych przez Centrum Finansowo-Szkoleniowe UNION - firmę specjalizującą się usługach księgowych i szkoleniowych.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu "Własna firma to coś dla mnie – połączenie sfery nauki i biznesu", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Terminy i tematy szkoleń:

• 17 maja 2011 roku, godz. 16.00 – 20.00 Rola autoprezentacji i podstawy PR.
  • 19 maja 2011 roku, godz. 13.00 – 19.00 Podstawy biznes planu.
  • 24 i 26 maja 2011 roku, godz. 16.00 – 20.00 Instytucje otoczenia biznesu w woj. śląskim - czyli kto i jak może nam pomóc w prowadzeniu działalności gospodarczej.
  • 31 maja 2011 roku, godz. 16.15 – 20.15 Podstawy negocjacji.

Warsztaty zostaną poprowadzone przez profesjonalnych trenerów. Ponadto uczestnikom zapewnia się materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

Szkolenia odbywać się będą w siedzibie Centrum, w Katowicach, przy Al. Korfantego 2 (IX piętro, sala 921).

Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres projekty@union.katowice.pl. Liczba miejsc ograniczona.