Bezpłatne warsztaty dla przyszłych przedsiębiorców

Pokaż w kalendarzu: 
0

Biuro Karier zachęca do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt.: Jakie źródła finansowania rozwoju firmy wybrać i jak przygotować się do pozyskania kapitału oraz Proces emisji akcji na NewConnect krok po kroku, które odbędą się w dniach 9 - 10 marca 2011 roku, w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach.

Celem dwudniowych warsztatów jest przekazanie wiedzy z zakresu źródeł finansowania innowacji. W ramach spotkania zostaną przeprowadzone praktyczne warsztaty z zakresu analizy rynku i prognozowania danych finansowych, a także metod wyceny perspektywicznych przedsięwzięć. W drugim dniu spotkania zostanie ukazane przygotowanie spółki do debiutu w ASO, oferta emisji oraz wprowadzenie akcji na NewConnect.

Spotkania są realizowane w ramach projektu „Łowcy Biznesu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Celem ogólnopolskiego projektu „Łowcy biznesu” jest stworzenie efektywnych mechanizmów finansowania rozwoju młodych, innowacyjnych przedsiębiorstw, w szczególności dzięki inwestycjom venture capital.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni specjaliści z zakresu rynków finansowych, prawnicy oraz finansiści – pracownicy Secus Wsparcie Biznesu sp. z o.o. oraz Domu Maklerskiego Secus Asset Management S.A.

Szczegółowy plan warsztatów można znaleźć tutaj.

Zgłoszenie uczestnictwa jest obowiązkowe telefonicznie bądź mailowo:

e-mail: lowcybiznesu@secus.pl,  tel.: 32/ 352 45 25.

Dodatkowe informacje znajdują się na portalu internetowym www.lowcybiznesu.pl

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego