Bezpłatne szkolenie Ochotniczych Hufców Pracy

Biuro Karier ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na bezpłatne dwudniowe szkolenie pt: „Metodologia pracy doradcy zawodowego i pośrednika pracy”, które odbędzie się w dniach 12 i 13 września 2011 roku.

• Dzień pierwszy: 12 września 2011, godz. 10.00 „Doradztwo zawodowe w praktyce”.

Szkolenie dotyczyć będzie przede wszystkim zagadnień związanych z możliwościami, jakie daje kształcenie po studiach, odbędzie się prezentacja dotycząca metodyki indywidualnej i grupowej pracy doradczej, a także skonfrontowany zostanie zawód doradcy zawodowego z aktualnym rynkiem pracy.

• Dzień drugi: 13 września 2011, godz. 10.00„Pośrednictwo pracy”.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z pośrednictwem pracy i jego rodzajami, będą mieli możliwość zweryfikowania standardów usług, a także zaznajomią się ze szczegółami utrzymywania relacji z beneficjentami takimi, jak klient, czy pracodawca.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Katowicach, przy
Placu Grunwaldzkim 8 – 10.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z Młodzieżowym Centrum Kariery pod numerem telefonu 32 330 37 87, e-mail mckatowice@wp.eu, bądź Młodzieżowym Biurem Pracy pod numerem telefonu 32 209 08 59, e-mail mbpkatowice2@interia.pl.