Badanie trendence Graduate Barometer Europe z nagrodami

Przypominamy o możliwości udziału w badaniu trendence Graduate Barometer Europe - corocznej ankiecie internetowej, która pozwala studentom na wyrażenie swojej opinii na tematy związane z karierą zawodową i wykształceniem.

trendence jest wiodącym instytutem badawczym w Europie, specjalizującym się w employer branding, marketingu personalnym i rekrutacji. Co roku ponad 530 000 maturzystów, studentów i absolwentów z całego świata bierze udział w jego badaniach dotyczących ambicji zawodowych i wyboru pracodawcy.

Uniwersytet Śląski w Katowicach jest jedną z ponad 1000 szkół wyższych biorących udział w badaniu trendence Graduate Barometer Europe, największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery zawodowej.

Krótka ankieta internetowa zawiera pytania dotyczące m.in. poziomu zadowolenia ze studiów, aspiracji związanych z karierą zawodową oraz oczekiwań wobec przyszłych pracodawców. W badaniu co roku gromadzone są opinie studentów z całej Europy, aby móc odkryć podobieństwa i różnice między poszczególnymi krajami.

Po wypełnieniu ankiety uczestnicy mają możliwość porównania swoich odpowiedzi z przeciętnymi wynikami studentów w swoim państwie i Europie. Na uczestników badania czekają również atrakcyjne nagrodzy:

• 2 x € 1000
  • 5 x € 500

Aby wziąć udział w badaniu, prosimy kliknąć na poniższy link:

www.trendence-gradbarometer.eu

Badanie jest przeprowadzane we współpracy z trendence Institut. Organizator zapewnia pełną anonimowość uczestników.

Zapraszamy!