Badanie BK: Jak wypadasz na tle innych absolwentów UŚ?

Jesteś absolwentem Uniwersytetu Śląskiego? Chcesz wiedzieć, jak wypadasz na tle innych absolwentów Twojego kierunku? Weź udział w badaniach losów zawodowych i odbierz nagrody: "Przewodnik po rynku pracy i rozwoju zawodowym" oraz indywidualny raport na temat Twojej sytuacji zawodowej. Badanie trwa do 12 czerwca 2016 r.

CO? - badanie losów zawodowych absolwentów lat: 2011/2012, 2013/2014, 2014/2015
KIEDY? - do 12 czerwca 2016 r.

Badanie losów zawodowych jest realizowane po roku i 3 latach od ukończenia studiów przez studentów Uniwersytetu Śląskiego. Celem badania jest poznanie sytuacji zawodowej absolwentów na rynku pracy.

W badaniu mogą wziąć udział absolwenci studiów I i II stopnia, który opuścili mury uczelni w następujących latach akademickich:

• 2011/2012,
  • 2013/2014,
  • 2014/2015.

Udział w badaniu nagradzamy "Przewodnikiem po rynku pracy i rozwoju zawodowym" i raportem na temat Twojej sytuacji zawodowej względem innych absolwentów Twojego kierunku.

SPOSÓB UDZIAŁU W BADANIU
Badanie odbywa się poprzez ankietę on-line.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)