ARK 2018: szkolenie online „Tajniki autoprezentacji”

Chcesz zabłysnąć podczas publicznej prezentacji? Popracować nad pewnością siebie? Poznać metody walki z tremą? Weź udział w szkoleniu online „Tajniki autoprezentacji” i zostań ekspertem bez wychodzenia z domu!  Zarezerwuj swój czas 19 lipca 2018r.

CO? - szkolenie  „Tajniki autoprezentacji”
KIEDY? – 19 lipca 2018 r., godz: 10:00-13:00.
GDZIE? – on-line

Podczas szkolenia „Tajniki autoprezentacji” dowiesz się m.in:

- jak przygotować się do przemowy,

- jak używać mowy ciała,

- co to jest Dress Code,

-jakie mamy kody ubioru i gdzie ich przestrzegać,

- jak poprawnie i dobrze napisać profesjonalne cv.

O PROWADZĄCYM:

Szkolenie poprowadzą Anna Gluch oraz Daria Kurko - Starsze Specjalistki ds. Pozyskiwania Kandydatów w firmie Alexander Mann Solutions.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, którzy chcą poznać sztukę publicznych wystąpień i tajniki mowy ciała.

SPOSÓB APLIKACJI

Zapisy rozpoczynają się od 12 lipca br. od godz. 8:00 i odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

O zakwalifikowaniu się uczestnik zostanie poinformowany na dwa dni przed szkoleniem. Instrukcja dostępu do szkolenia online zostanie udostępniona uczestnikom drogą mailową.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)