ARK 2018: szkolenie "Efektywna komunikacja"

Data wydarzenia:
18 Lipiec, 2018 - 09:00 - 14:00

Chcesz dowiedzieć się, co w praktyce oznacza efektywna komunikacja? A może chciałbyś zwiększyć swoją skuteczność i usprawnić komunikację? Weź udział w szkoleniu "Efektywna komunikacja". Czekamy na Ciebie 18 lipca 2018 r. w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery 2018!

CO? – szkolenie  "Efektywna komunikacja"
KIEDY? -  18 lipiec 2018 r., godzina 9:00-14:00
GDZIE? - Studencka Strefa Aktywności, sala 133, budynek rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12)

Podczas szkolenia dowiesz się:

• jak i po co stosować aktywne słuchanie,
  • w jaki sposób budować swoje wypowiedzi, aby pozytywnie wpływać na porozumienie,
  • w jakiś sposób udzielać informacji zwrotnej,
  • jakie są Twoje silne strony w komunikacji i jak je możesz wykorzystać.

O PROWADZĄCYM:
Agnieszka Dunaj – trener, doradca zawodowy.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

ZAPISY
Zapisy odbywają się od 11 lipca od godz. 8:00 poprzez formularz rejestracyjny. O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie na 2 dni przed szkoleniem.

Limit miejsc został już wyczerpany. Zapisy zakończono.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)