"Apteczka wolontariusza" - nabór do projektu

Ruszył nabór do projektu "Apteczka wolontariusza" realizowany przez program „PROJEKTOR – wolontariat studencki” w Katowicach. W ramach projektu pierwsze warsztaty z technik rozbudzania kreatywności odbędą się 18 listopada 2011 r.

Projekt proponuje:

• cykl 10 warsztatów dotyczących takich zagadnień, jak rozbudzanie kreatywności, zarządzanie sobą w czasie, warsztat pracy z chustą KLANZY, warsztat teatralny i in.  realizowanych przez okres od listopada 2011 r. do kwietnia 2012 r.,
  • szansę na rozwijanie swoich zainteresowań, zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość poznania interesujących ludzi,
  • realizację projektów edukacyjnych w małych miejscowościach,
  • po udziale w warsztacie i zrealizowaniu min. jednego projektu edukacyjnego certyfikat zaświadczający o udziale w projekcie.

Certyfikat zaświadczający o udziale w projekcie będzie wręczany studentom, którzy po uczestnictwie w warsztacie zrealizują min. jeden projekt edukacyjny w ramach programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”.

Projekt ma na celu wzmacnianie kompetencji wolontariuszy – studentów, rozwój ich zainteresowań i nowych umiejętności. Istnieje możliwość uczestnictwa w jednym warsztacie bądź w całym cyklu. Do udziału w projekcie zaproszeni są studenci wszystkich kierunków studiów bez względu na rodzaj uczelni i tryb studiów.

Pierwszy warsztat dotyczący technik rozbudzania kreatywności odbędzie się 18 listopada br. w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Katowicach w godz. 16:00 – 20:30. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 listopada br. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres a.pieniazek@projektor.org.pl. Pierwszeństwo w zapisach mają studenci zarejestrowani w bazie internetowej programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki".

Aktualne informacje o nowych warsztatach będą ukazywały się na stronie.