Amazon WoW

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś zainteresowana pracą w firmie Amazon? A może po prostu szukasz nowych wskazówek zawodowych? Weź udział w programie Amazon WoW skierowanym do wszystkich kobiet studiujących w regionie EMEA.

 

 


CO? – Amazon WoW


O INICJATYWIE
Amazon Women of the World (WoW) to platforma skierowana do wszystkich kobiet studiujących w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), w szczególności tych, które są zainteresowane karierą w branży technologicznej. Ta seria wydarzeń zapewni uczestniczkom możliwość udziału w sesjach budowania umiejętności, uzyskania porad od rekruterów Amazon i zapoznania się z kulturą firmy.
Celem programu jest pomoc kobietom studiującym na uniwersytetach w budowaniu długoterminowej kariery w Amazon.

W programie znajdą się sesje dotyczące rozmów kwalifikacyjnych, tego, czego można się spodziewać podczas oceny online, jak napisać dobre CV, jak wybrać ścieżkę kariery, jak ubiegać się o pracę w Amazon, i wiele więcej...

Amazon Student Programs zaprasza studentki i absolwentki uczelni wyższych do wzięcia udziału w nadchodzącym wirtualnym wydarzeniu, które odbędzie się 15 września 2022 r. – "Twoja ścieżka zawodowa w Amazon". Wydarzenie to będzie koncentrować się na wyjaśnieniu różnicy pomiędzy technicznymi a nietechnicznymi stanowiskami skierowanymi do studentów. Rekruterzy z Amazon przedstawią studentom rodzaje stanowisk, które są dostępne i jak działa proces rekrutacji.

Więcej informacji znajduje się na stronie.


DLA KOGO?
Amazon WoW jest skierowany do kobiet realizujących studia licencjackie lub magisterskie w regionie EMEA.


SPOSÓB REKRUTACJI
Należy się zarejestrować poprzez formularz.

Więcej pytań: emea-sp-events@amazon.com

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego