Akcja rekrutacyjna w EY Polska!

Chcesz zdobyć doświadczenie w prestiżowej firmie doradczej? Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie kariery. Rusza największa rekrutacja do EY Polska.

CO? – Akcja rekrutacyjna w EY Polska

Firma EY, zdobywca prestiżowych tytułów najlepszego pracodawcy zarówno w oczach studentów, jak i pracowników, planuje zatrudnić ponad 200 nowych osób.

Od 1 marca 2019 r. na studentów i absolwentów czekają płatne praktyki lub praca stała w niemal wszystkich zespołach: Audytu, Podatków, Transakcji, Doradztwa Biznesowego i IT.

Więcej informacji i aktualne oferty można znaleźć na stronie.  Aplikacja do 10 kwietnia 2019 r.

***
Dodatkowo, EY organizuje trzecią już edycję konkursu dla studentów Audit OdyssEY – fabularyzowanej przygody, w której 3- lub 4-osobowe zespoły mogą wcielić się w rolę audytorów i wygrać 20 000 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie.

Studenci kierunków biznesowych i ekonomicznych po raz kolejny mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Nawet 20 tys. zł dla zwycięskiej drużyny, iPady, czytniki Amazon Kindle, vouchery na szkolenia ACCA , ale przede wszystkim płatne praktyki i oferty pracy w renomowanej firmie doradczej EY. Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o rejestrację swoich drużyn do 29 marca 2019 r.

W tym roku uruchomiono także specjalną ścieżkę indywidualną Misja: Powerhouse dla tych, którzy chcą sprawdzić się bez potrzeby rejestrowania zespołu. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 24 marca 2019 r. Zgłoszenia odbywają się poprzez stronę.

Kluczowe obszary działań firmy EY to audyt i doradztwo biznesowe, podatkowe, prawne oraz transakcyjne.

Więcej informacji znajdują się na stronie.