Absolwent z Pasją Lipca 2016

W ramach czwartej edycji plebiscytu "Absolwent z Pasją" wybrano Absolwentkę Lipca 2016 roku, którą została Patrycja Mucha, absolwentka kulturoznawstwa na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego.

CO? - plebiscyt "Absolwent z Pasją" - edycja lipcowa

O PLEBISCYCIE
Celem plebiscytu jest docenianie i promowanie absolwentów uczelni wszystkich lat akademickich od początku powstania uczelni, których wyróżniają niezwykłe pasje. Tytuł "Absolwenta z Pasją" jest wyróżnieniem Absolwenta za jego zainteresowania, którym oddaje się z pełnym zaangażowaniem.

Co miesiąc z nadesłanych zgłoszeń komisja plebiscytowa wyłania Absolwenta Miesiąca. Po wyłonieniu ostatniego Absolwenta Października uruchomione będzie głosowanie on-line, w którym swój głos będą mogli oddać wszyscy zainteresowani.

Na podstawie oddanych głosów komisja plebiscytowa wyróżnia jednego z absolwentów tytułem "Absolwenta z Pasją Roku".

"ABSOLWENT Z PASJĄ" LIPCA 2016 ROKU
Została nim Patrycja Mucha - absolwentka kulturoznawstwa na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Największą pasją Patrycji Muchy jest kinematografia. Uwielbia oglądać filmy, uczestniczyć w festiwalach, ale także je organizować i pisać o nich liczne teksty.
Więcej informacji o dokonaniach Absolwentki Lipca na stronie.