Absolvent Talent Days Katowice

Chcesz spotkać przedstawicieli najważniejszych firm na rynku? Szukasz pracy? Podczas Absolvent Talent Days znajdziesz setki ofert pracy z różnych branż.

CO? – Absolvent Talent Days Katowice
KIEDY? – 10 października 2017 r.
GDZIE? - Międzynarodowe Centrum Kongresowe
(Katowice, Plac Sławika i Antalla 1)

Absolvent Talent Days  to największy w Polsce festiwal kariery i rozwoju zawodowego dla studentów i młodych absolwentów.

W jednym dniu i w jednym miejscu istnieje możliwość spotkania i porozmawiania z wybranymi pracodawcami. Jest to szansa na sprawdzenie co oferuje rynek i jakie kompetencje warto dodatkowo rozwijać.

Kogo można spotkać?
Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku poszukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury.

Co czeka na uczestnika na miejscu podczas Absolvent Talent Days?
Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Strefa pracodawcy:

• 80 topowych pracodawców,
  • 550 ofert pracy,
  • możliwość rozmowy z rekruterami,
  • możliwość konsultacji CV z profesjonalistami,
  • rozwój relacji zawodowych.

Strefa szkoleniowa:

• warsztaty, szkolenia i debaty,
  • informacja jak skorzystać z programów managerskich w największych firmach,
  • rozmowa z doradcą zawodowym,
  • profesjonalne zdjęcia do CV.

Absolvent to wiodąca platforma rekrutacyjna w Polsce dedykowana studentom, absolwentom i młodym profesjonalistom.

Dla studentów i młodych absolwentów.

Bezpłatny bilet można pobrać na stronie internetowej.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)