16’ Edycja Jesiennych Targów Politechniki Śląskiej

Jesienna giełda w Politechnice Śląskiej - jedyne takie targi - oferty staży/praktyk/pracy, warsztaty i szkolenia, doradztwo i konsultacje w zakresie przedsiębiorczości - tysiące propozycji, setki możliwości! Wstęp bezpłatny, tylko dla zainteresowanych!

CO? - 16’ Edycja Jesiennych Targów - Giełda Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności Politechniki Śląskiej
KIEDY? – 27 października 2022 r., w godz. 9.00 – 15.00
GDZIE? - Hala "Nowa" Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej (Gliwice, Kaszubska 28)

Przedsięwzięcie ma na celu nawiązanie kontaktu pracodawców i organizacji z potencjalnymi kandydatami do pracy, a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej.

Giełda to również idealne miejsce do uzyskania informacji o możliwościach udziału w aktywnościach podnoszących kompetencje społeczne i zawodowe – oczekiwane i doceniane przez współczesny rynek pracy.
Organizacji giełdy towarzyszy idea zwiększania platformy współpracy pomiędzy biznesem a uczelnią, w zakresie wzmacniania praktycznych elementów kształcenia oraz wymiany wiedzy dotyczącej najnowszych technologii i rozwiązań.

Giełda dostępna dla osób znajdujących się w niekorzystnej sytuacji!
Na uczestników wydarzenia wymagających szczególnego wsparcia czekać będą asystenci wspomagający w zakresie sprawnego poruszania się po hali wystawienniczej oraz komfortowego prowadzenia rozmów z wystawcami.

Na hali targowej zaprojektowano pętle indukcyjne umożliwiające prowadzenie rozmów z osobami słabo słyszącymi. Nazwy stanowisk tłumaczone będą na alfabet Braille'a, a prezentowane materiały multimedialne będą opatrzone transkrypcją. Dostępni będą również tłumacze języka ukraińskiego.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji znajduje się na stronie.