10. edycja praktyk studenckich One Level Up

Nie masz pomysłu na wakacje? Myślisz o odbyciu praktyk? Zapraszamy do aplikowania do programu One Level Up firmy Provident.

CO? – 10. edycja praktyk studenckich One Level Up
APLIKACJA DO: 27 maja 2017 r.

Provident przygotował w tym roku dla studentów 24 miejsca zarówno w biurze głównym, jak i w oddziałach terenowych.

Praktyki trwają dwa miesiące - lipiec i sierpień. Studenci dostają wsparcie indywidualnie przydzielonego im opiekuna, mają także dużą samodzielność w realizacji projektów. Najlepsi mogą liczyć na ofertę dalszej współpracy.

Praktyki są płatne, umożliwiają zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Praktyki będzie można odbyć m.in. w Departamencie Personalnym, Departamencie Programowania Rozwoju i Szkoleń, Departamencie Zapobiegania Stratom, a także Biurze Analiz Biznesowych, Biurze Komunikacji Wewnętrznej oraz Biurze Audytu, Zgodności i Ryzyka.

Provident Polska to instytucja finansowa oferująca pożyczki, będąca częścią międzynarodowej grupy International Personal Finance.

Aplikacje można wysyłać do 27 maja 2017 r.

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)