10. Edycja konkursu ABB IT Challenge

Jesteś informatykiem pełnym pomysłów? Twoje umiejętności znaczą wiele więcej, niż Ci się wydaje. Wykorzystaj je, żeby wpłynąć na kształt przyszłości! Zaprojektuj szerszy obraz świata i wygraj 25 000 zł!

CO? - 10. Edycja konkursu ABB IT Challenge
APLIKACJA DO: 2 kwietnia 2017 r.

ABB IT Challenge to ogólnopolski konkurs dla studentów, w którym główną nagrodą jest 25 000 zł. W tym roku zadaniem uczestników jest przygotowanie projektu, który udowodni, że interakcja człowieka z technologią może ulepszyć wiele obszarów życia.

Zadaniem uczestnika jest przygotowanie narzędzia realizującego motto konkursu; wykorzystanie w nim np.: rzeczywistości rozszerzonej lub wirtualnej, aby usprawnić wybraną przez uczestnika dziedzinę życia. Student sam zdecyduje, komu pomoże zaprojektowane przez niego narzędzie.

ABB IT Challenge to 3 etapy:

• Etap I: Zgłoszenia projektów – do 2 kwietnia 2017 r. organizator przyjmuje zgłoszenia. Wystarczy, że uczestnik stworzy ze znajomymi 2-3 osobowy zespół i wspólnie opisze pomysł, wypełniając formularz na stronie internetowej konkursu.
  • Etap II: Implementacja – zespoły zakwalifikowane do II etapu będą miały ponad miesiąc na opracowanie wdrożenia swojego pomysłu i przygotowanie wersji prototypowej rozwiązania: gotowej, działającej aplikacji lub jej części z wyjaśnieniem, jak będzie dalej rozwijana.
  • Etap III: Wielki Finał – prezentacja rozwiązań przed konkursowym jury w siedzibie firmy ABB. Wówczas wyłonieni zostaną zwycięzcy: autorzy najlepszego rozwiązania oraz 4 kolejnych projektów, które znalazły się w finale.

ABB jest globalnym liderem w technologiach energetyki i automatyki.

Zapisy i więcej informacji na stronie.